Natalia Benderska

 

Dziękuję za odwiedzenie poratalu,

 

Łowiectwo interesuje mnie przede wszystkim od strony prawnej. Zawirowania wokół ustawy Prawo łowieckie skłoniły mnie do pochylenia się nad tym tematem i dokonaniem jego analizy. Owocem tych rozmyślań są nie tylko teksty i artykuły, pojawiające się na stronie, lecz także rozwiązywanie problemów pojawiających się w praktyce. Portal ma bowiem na celu przybliżenie opinii publicznej zagadnień związanych prawem łowieckim.

Na stronie znajdziecie Państwo aktualne akty prawne dotyczące prawa łowieckiego, omówienia poszczególnych instytucji prawnych, komentarze do różnorakich propozycji reform prawa łowieckiego.

Szczególną uwagę poświęcam zagadnieniom związanym ze szkodami łowieckimi, jako że są to tematy elektryzujące i dotyczące nie tylko myśliwych lecz także osób nie parających się łowiectwem.

Zapraszam do kontaktu i do dzielenia się sugestiami odnośnie poruszanych tematów, czy też praktycznych problemów.

 

Natalia Benderska

 - redaktor portalu.

Z wykształcenia prawnik administratywista, absolwentka UAM w Poznaniu. O kilku lat zgłębia zagadnienia prawa łowieckiego, a ze szczególnym zamiłowaniem bada instytucję szkody łowieckiej.

Rzeczoznawcw zakresie szkód powodowanych przez zwierzęta dziko żyjące oraz mediator w zakresie szacowania szkód łowieckich.

Rolnik, a od 2016r. również członek Polskiego Związku Łowieckiego

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.